O firmie

Najwyższa jakość - Światowa marka- 20 lat doświadczeń

 

Ostatnia dekada to wielki rozwój kulturystyki i fitness. Sporty, które bezpośrednio kształtują i modelują ludzkie ciało przezywają swój renesans. Każdy z nas marzy o pięknej, wysportowanej sylwetce. Kulturystyka jest sportem zapewniającym rozwój ciała, lepszą samoocenę, dyscyplinę, pogodę ducha. Poza odpowiednim programem treningowym i regeneracją powysiłkową bardzo ważna w kulturystyce jest zdrowa, pełnowartościowa dieta. Wielu zawodowych kulturystów twierdzi, że dieta to podstawa sukcesu w kulturystyce. Można opuścić trening , wtedy lepiej zregenerujesz organizm, lecz jeśli zapominasz o regularnych posiłkach to cały Twój wysiłek i czas spędzony na siłowni idzie na marne.

 

Niestety choćbyś bardzo chciał, nie uda Ci się zapewnić organizmowi wszystkich składników pokarmowych uzyskanych z normalnych produktów żywnościowych w idealnych ilościach i proporcjach. Aby zapewnić odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczy, witamin i składników mineralnych musiałbyś spożywać ogromne ilości pokarmu. Suplementy diety oraz odzywki dla sportowców są skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Pozwalają w krótkim czasie zwiększyć siłę i masę mięśniową, poprawić kondycję, szybkość, a także przyczyniają się do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto nowoczesne suplementy są alternatywą dla niestety popularnych, lecz szalenie niebezpiecznych dla zdrowia sterydów anabolicznych.

 

Wielu z polskich i zagranicznych zawodowych kulturystów uzyskało dzięki naszym produktom światowej klasy masę i definicję mięśni. Naszymi klientami są Mistrzowie Świata i Europy, wielokrotni mistrzowie Niemiec i Polski, kulturyści-amatorzy, a także przedstawiciele najróżniejszych dyscyplin sportowych. Każdy z nich pragnął uzyskać lepsze osiągnięcia sportowe, zbudować czystą masę mięśniową, poprawić siłę i wydolność organizmu i dzięki naszym produktom spełnił swoje marzenia.

 

Priorytetem naszej firmy jest przede wszystkich zdrowie klienta, dlatego do produkcji naszych produktów używamy najlepszych jakościowo surowców. Podstawą do tworzenia receptur są wyniki najnowszych badań naukowych.  Produkcja odbywa się przy użyciu precyzyjnych przyrządów. Ścisła kontrola jakości może być gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności.

 

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel