STAWY I ORGANY

( ilość produktów: 4 )

Odżywki i suplementy na stawy i organy

Intensywny wysiłek fizyczny wiąże się z dużymi przeciążeniami dla układu ruchu. Wyczerpujące bieganie, trudne mecze piłkarskie czy koszykarskie, podnoszenie ciężkich ciężarów na siłowni – każda z tych aktywności naraża stawy na kontuzje. Choć w bezpośredni sposób nie da się uniknąć tego niebezpieczeństwa, można je zminimalizować, stosując odpowiednio dobrane odżywki. Wysokiej jakości suplementy ze starannie dobranym, skutecznym i bezpiecznym składem są świetnym rozwiązaniem. Warto je zakupić poprzez nasz sklep internetowy, w którym proponujemy atrakcyjne ceny.

Produkty oferowane w tej kategorii zawierają w składzie, m.in. glukozaminę. Jak udowodniły badania naukowe, ma ona korzystny wpływ na stawy, ponieważ zawiera związki, które są ich elementami budulcowymi. To szczególnie ważne w przypadku osób trenujących, jak i starszych, bo u nich zapotrzebowanie na ten aminokwas jest najwyższe. Na szczęście łatwo można je zaspokoić poprzez oferowane w naszym sklepie internetowym suplementy na stawy.

Inny składnik znajdujący się w dostępnych w tej kategorii odżywkach to metylosulfonylometan (MSN), czyli po prostu siarka organiczna. Ten związek bierze udział w syntezie tkanki łącznej wykorzystywanej do budowy stawów, dlatego w razie ich bolesności bądź przy innych problemach zdecydowanie warto sięgnąć po suplementy, które go zawierają. Oferujemy je w naszym sklepie w konkurencyjnej cenie.

Poza odżywkami na stawy w niniejszej kategorii znajdują się również preparaty na organy, przede wszystkim na wątrobę. Warto ją chronić, gdy przyjmuje się duże ilości suplementów, spożywa wiele mięsa i zjada obfite dania, bo właśnie w tych przypadkach wątroba może zostać przeciążona. Aby do tego nie dopuścić, powinno się regularnie stosować suplementy na organy, które są do kupienia w naszym sklepie internetowym. Ich pożądane właściwości wynikają m.in. z zawartości ekstraktu z kurkumy, ponieważ ma ona działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, a do tego wzmaga produkcję żółci.

      pixelpixelpixelpixelpixelpixel