SPALACZE TŁUSZCZU/ DIETA

( ilość produktów: 1 )

Podstawą odchudzania powinno być połączenie diety z ujemnym bilansem kalorycznym z aktywnością fizyczną. Aby osiągnąć założone rezultaty jeszcze szybciej i mniejszym wysiłkiem, warto dodatkowo wspomóc się odpowiednią suplementacją. Dostępne w tej kategorii spalacze tłuszczu, takie jak EGCG, HCA czy Pyruvate, nadają się do tego znakomicie. Ich działanie jest skuteczne i zarazem w pełni bezpieczne. Dzięki nim dodatkowo, bez żadnego wysiłku można spalić kilkaset albo więcej kalorii. 

Działanie spalaczy tłuszczu polegają m.in. na podniesieniu termogenezy organizmu. Oznacza to, że temperatura nieznacznie wzrasta, w związku z czym do jej utrzymania potrzeba więcej energii, która jest w tym celu spalana. Przekłada się to wprost na podwyższenie spoczynkowego wydatkowania kalorii. Taki sam rezultat daje przyspieszenie metabolizmu, do którego doprowadza stosowanie takich preparatów, jak EGCG, HCA czy Pyruvate. Za ich sprawą przemiana materii zachodzi szybciej, co również prowadzi do zwiększenia liczby wydatkowanych kalorii przez organizm.

Każdy z dostępnych w tej kategorii spalaczy tłuszczu gwarantuje nie tylko wysoką skuteczność, ale też pełne bezpieczeństwo działania. Oferowane preparaty wykorzystują naturalne i występujące w przyrodzie substancje o korzystnym wpływie nie tylko na sylwetkę, ale również zdrowie i ogólną kondycję organizmu. Mowa o takich składnikach, jak np. ekstrakt z zielonej herbaty, l-karnityna, cholina, kofeina czy wyciągi z roślin tropikalnych.

 

      pixelpixelpixelpixelpixelpixel