Nowość
  • Curcumin Pro - 60kaps
  • Curcumin Pro - 60kaps

Curcumin Pro - 60kaps

PEAK CLASSIC
  • Curcumin Pro zawiera wysce skoncentrowany ekstrakt z kurkumy (50:1) z aktywną kurkuminą, która jest znana i doceniana jako naturalny przeciwutleniacz. Dodatkowo Curcumin Pro zawiera piperynę oraz cholinę, która wspiera prawidłowe czynności wątroby.
70,90 zł
/ szt.
1 477,08 zł / kg
Do ulubionych
2481.50 pkt.
70.90 pkt.

 

 

 

 

 

wyciąg z kłącza kurkumy 50:1 (31%), dwuwinian choliny, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza, , substancja przeciwzbrylająca:  sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinne),  wyciąg z owoców czarnego pieprzu

 

 

Zawartość składników w 1 kapsułce w 2 kapsułkach (zalecana dzienna porcja)

Wyciąg z kłącza kurkumy                  

w tym kurkumina

250mg

238mg

500mg

475mg

Cholina 83mg 166mg

Wyciąg z owoców czarnego pieprzu                  

w tym piperyna

5,3mg

5,0mg

10,6mg

10,0mg

 

 

1-2 kapsułki dziennie, popić małą ilością płynu

 

Nie należy przekraczać  zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia  

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety  

Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.      

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci

 

 

Curcumin Pro zawiera wysce skoncentrowany ekstrakt z kurkumy (50:1) z aktywną kurkuminą, która jest znana i doceniana jako naturalny przeciwutleniacz. Dodatkowo Curcumin Pro zawiera piperynę oraz cholinę, która wspiera prawidłowe czynności wątroby.

 

CURCUMIN PRO to suplement diety wspierający funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych, dzięki unikatowej kombinacji naturalnych składników. Wysoko skoncentrowany wyciąg z kłącza kurkumy standaryzowany na kurkuminę  chroni miąższ wątroby przez toksynami środowiskowymi, lekami oraz wolnymi rodnikami. Kurkumina wykazuje także działanie przeciwzapalne, żółciotwórcze i żółciopędne, dlatego zapobiega kamicy pęcherzyka żółciowego oraz jest wskazana jako uzupełnienie terapii podstawowej  podczas leczenia wszelkiego rodzaju stanów zapalnych wątroby i dróg żółciowych. W celu uzyskaniu optymalnej wchłanialności i biodostępności kurkuminy w preparacie CURCUMIN PRO zastosowano piperynę czyli składnik aktywny pieprzu czarnego. W celu wzmocnienia działania preparatu zastosowano cholinę, która zapobiega stłuszczeniu wątroby u osób z otyłością brzuszna, nadużywających alkoholu lub stosujących wysokocukrowe diety. Cholina jest niezbędna do usuwania tłuszczu z wątroby oraz regeneruje błony komórkowe komórek wątrobowych.

 

 

 

Opinie użytkowników

Gwarancja producenta - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 12 miesięcy.

Gwarancja

pixelpixelpixelpixelpixelpixel