• EPIC Rush- 300 g

EPIC Rush- 300 g

PEAK INTERNATIONAL
  • Gwarantowana czujność i skupienie
  • Bez zakazanych pochodnych amfetaminy!
  • Z Alpha-GPC i EnXtra ™
  • Można łączyć z EPIC Pump!
140,90 zł
/ szt.
Do ulubionych
4931.50 pkt.
140.90 pkt.

 

 

Skład:


Fresh Berry:


N-acetylo-L-tyrozyna, winian L-karnityny, środek zakwaszający (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), aromat, substancja przeciwzbrylająca (sole wapniowe kwasu ortofosforowego), glukuronolakton, glicyna, barwnik (proszek buraczany), L-alfa-glicerylofosforylcholina, kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty (liść), ekstrakt z żeń-szenia (korzeń), regulator kwasowości (sole potasowe kwasu cytrynowego), substancja słodząca (sukraloza), ekstrakt z Alpinia galanga 10:1 (EnXtra™) (kłącze) , ekstrakt pieprzu czarnego (owoc) , Chlorowodorek pirydoksyny.

Energy:


N-acetylo-L-tyrozyna, winian L-karnityny, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), aromat, substancja przeciwzbrylająca (sole wapniowe kwasu ortofosforowego), glukuronolakton, glicyna, barwniki (proszek buraczany), L-alfa -glicerylofosforylcholina, kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty (liść), ekstrakt z żeń-szenia (korzeń), regulator kwasowości (sole potasowe kwasu cytrynowego), substancja słodząca (sukraloza), ekstrakt z Alpinia galanga 10:1 (EnXtra™) (kłącze), pieprz czarny ekstrakt (owoc), chlorowodorek pirydoksyny.

 

 

 

Składniki w 10 g ( jedna porcja)

Referencyjna wartość odżywcza

Witamina B6 0,7 mg 50%
N-acetylo-tyrozyna 3000 mg /
winian L-karnityny 1000 mg /
Glukuronolakton 500 mg /
Glicyna 500 mg /
Alfa-Glicerylofosforylcholina (Alfa-GPC) 300 mg /
Kofeina bezwodna 300 mg /
Ekstrakt z zielonej herbaty
    EGCG

300 mg

135 mg

/
Ekstrakt z żeń-szenia Panax, w
    tym ginsenozyd

300 mg

45 mg

/
EnXtra™ (Ekstrakt Alpinia Galanga 10:1)  150 mg /
Ekstrakt    z pieprzu czarnego
 piperyna

 5,3 mg

5,0 mg

/

 

 

 

 

 

Spożywać jedną porcję, składającą się z 10 g (1 lekko czubata miarka) proszku rozpuszczonego w 500 ml wody na 30 do 45 minut przed treningiem.

Suplement diety w proszku do przygotowania smakowego napoju przedtreningowego ze słodzikami.
Podwyższona zawartość kofeiny (300 mg/porcję).

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. 

Podwyższona zawartość kofeiny (300 mg/porcję).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Może zawierać śladowe ilości mleka, soi, glutenu i jaj.

 

 

Czego mogę się spodziewać po Epic Rush?

 


Epic Rush to doskonały i legalny hardcorowy booster z wysoce skutecznymi substratami stymulującymi i skupiającymi w maksymalnej dawce. Epic Rush gwarantuje maksymalne efekty bez konieczności sięgania po zabronione pochodne amfetaminy, które okazały się szkodliwe dla zdrowia i znacznie ograniczają regenerację.

Zaawansowana skład gwarantuje czujność, skupienie podczas treningu. W porównaniu do innych produktów wysokodawkowych, Epic Rush wyróżnia się przede wszystkim doskonałym smakiem.

Dzięki tym samym smakom Epic Rush można również optymalnie łączyć z Epic Pump.


Jak działa Epic Rush?
Znalezienie odpowiedniego „hardcorowego dopalacza przedtreningowego” zawsze było trudnym zadaniem ze względu na dużą liczbę oferowanych produktów. W przeszłości wiele produktów z serii boosterów przedtreningowych zawierało zakazane substancje, które przy długotrwałym stosowaniu mogły zagrażać zdrowiu. Wiele osób obawia się również fizycznej i psychicznej fazy „dołka” po ich zażyciu. 

Dzięki Epic Rush wreszcie się to skończyło!

Epic Rush zawiera substraty stymulujące i skupiające w maksymalnej dawce. Należą do nich kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty i niektóre substraty synergiczne, takie jak Panax Ginseng i Alpinia Galanga Extract, które są w stanie wzmocnić pożądane efekty. Mówi się, że Panax Ginseng pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną oraz zmniejsza zmęczenie i czas reakcji*. Poszczególne badania obiecują, że EnXtra™ wytworzy synergiczne efekty z kofeiną, które dotyczą przede wszystkim uwagi i skupienia.*

Ponadto Epic Rush dostarcza N-acetylo-tyrozynę i winian L-karnityny w substancje, które mogą wpływać na wyniki sportowe.* Aby poprawić biodostępność zawartych w nim substancji, Epic Rush zawiera również ekstrakt z pieprzu (piperyna).*

 

Opinie użytkowników

Gwarancja producenta - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 12 miesięcy.

Gwarancja

pixelpixelpixelpixelpixelpixel